Karczma "Sagat'han"

Karczma "Sagat'han"

Go down

Karczma "Sagat'han"

Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 12, 2018 4:00 pm

Karczma "Sagat'han" (tł. Wilk Morski)

Znajdująca się tuż przy porcie, wabi do siebie marynarzy, oraz przybywających cudzoziemców. Jest to jedne z miejsc w których znając medvarski dogadacie się z każdym, gdyż ta najwięcej zarabia na cudzoziemcach.
Karczma jest niczym innym jak budynkiem z drewnianej balii z wielkim szyldem w języku medvarskim.
Wchodząc do środka w pierwszej kolejności napotkamy przedsionek i tabliczkę z medvarskim napisem “Yhna segal” (tł. zdjąć buty) i strzałką nakierowującą na kuferek w którym znajdziemy wełniane skarpetokapcie.
Wnętrze jest niemalże w całości wykonane z drewna. Każdy stolik ma cztery krzesła, a pod każdym z nich leży biała, pręgowana, niedźwiedzia skóra, która ma za zadanie ogrzewać nogi.
Drewniana podłoga zdaje się ciepła, jakoby była podgrzewana. Na ścianie przeciwległej do drzwi widnieje kamienny kominek, który nadaje miejscu klimat.
Po prawej znajduje się drewniana lada, za którą stoi właściciel przybytku. Brodaty Seulczyk w średnim wieku. Spotkać możemy też tam młodą Seulkę, która pełni rolę kelnerki, oraz równie młodego mężczyznę, który pomaga przy pracy.
Tuż przy ladzie znaleźć można schody prowadzące na piętro, gdzie znajdują się pokoje, które (za opłatą) można wynająć na własny użytek.
W karczmie często pojawią się również Seo - są to kobiety w różnym wieku, które są po prostu portowymi prostytutkami.
avatar
Mistrz Gry

Aura : 370
Liczba postów : 158
Zarejestrowany : 18/05/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Fora partnerskie
buttony 50h
bannery 100h