Grota Mashi-Mono

Grota Mashi-Mono

Go down

Grota Mashi-Mono

Pisanie by Cokolwiek on Nie Cze 03, 2018 10:53 am

<Opis do edycji>
Zapuszczając się wgłąb Szmaragdowego lasu napotkamy grotę. Puszczę dookoła niej spowija martwa cisza, jak gdyby ów fragment lasu był całkowicie opuszczony. Miejsce roztacza dziwną atmosferę niepewności i zagrożenia - czy słusznie?
Wchodząc do groty, ujrzymy skaliste pomieszczenie o wysokim sklepieniu, ciągnące się dobrych kilkanaście metrów. Ściany oraz sufit pokrywają absurdalnie wielkie pajęczyny - jak gdyby utkały je gigantyczne pająki. Po prawej, tuż przed długim korytarze, widnieje skalisty ołtarz - zarośnięty mchem, niemalże w całości zakrywa napis "Nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę"

Mashi-Mono<tu tak, że to będzie do naciśnięcia i to zaprowadzi do jego opisu xD>
(Próbny opis :
Duch, który wyglądem przypomina olbrzymiego pająka mierzącego 5 metrów wysokości, oraz 3,5 szerokości(potem proporcjonalnie ogarnę wielkość xD). Pomiędzy szczęgoczułkami spoczywa maska wielkości ludzkiej twarzy - biała, przedstawiająca najczęściej karykaturalny grymas nieszczęścia.
Mashi-Mono jest duchem, którego powinno się unikać szerokim łukiem. Jest zarazem jednym z najbardziej zabójczych, co i nieszkodliwych duchów.
Idąc na spotkanie z tą istotą należy wyzbyć się wszelkich emocji, bo tylko to jest w stanie ocalić nasze życie. Mashi-Mono nie atakuje, aczkolwiek na wszelakie sposoby może próbować wzbudzić w was jakąkolwiek emocję - a gdy chociażby jej cień przebiegnie po waszej twarzy na jego oczach, jest w stanie ukraść waszą twarz oraz pożreć duszę.

Cokolwiek
Admin

Aura : 6
Liczba postów : 5
Zarejestrowany : 15/05/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Fora partnerskie
buttony 50h
bannery 100h