"Jakiś fajny tytuł"

5 posters

Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Aranai Zevis Sro Mar 04, 2020 8:31 pm

Sposób i miejsce odbioru: Tam gdzie jest, do rąk własnych, lecz wpierw trzeba namierzyć.
Posłaniec: Hebanowy kruk Cellevah, ewentualnie posłaniec.
Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Kitikulu Sro Kwi 22, 2020 2:53 pm

Szanowny Panie Aranku,

Na początku proszę mi wybaczyć to nagłe odzywanie się i niepokojenie Pana, po tak długim czasie.
W imieniu Diny Bevin, piszę w sprawie brakujących dokumentów, dotyczących śmierci naszej pracownicy Natashy Harash.
Jestem zmuszony prosić Pana o wysłanie nam sprawozdania z przebiegu jej pogrzebu. Rozumiem, iż przypomnienie sobie tak odległych wydarzeń może być kłopotliwe, dlatego dostaje Pan trzy tygodnie na odpowiedź.

Pismo musi być napisane wyraźne, żeby nie było problemów z odczytaniem go. Musi zawierać informacje dotyczące miejsca i daty zdarzenia oraz tego, czyj pogrzeb to był. Na dole musi znajdować się Pański czytelny podpis.
Jeśli któryś warunek nie zostanie spełniony, zgodnie z procedurami i wymogami, nie będę mógł przyjąć sprawozdania, co poskutkuje otrzymaniem, przez Pana od nas, kolejnych listów w tej sprawie.

Po otrzymaniu dokumentu stworzę jego kopię i podpisaną odeślę Panu.

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Domu Sari'otri, Kitikulu Tremain
Kitikulu
Kitikulu

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-blizny na udach
-blizna po lewej od mostka
-chory na wampiryzm
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki (głównie na nogach)
-miejscami pogryzione palce/nogi
Ekwipunek : .
Karteczka z napisem "To twoje dla ciebie, no chyba że nie chcesz".
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : Twitter, Nea

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Kitikulu Sro Kwi 22, 2020 6:20 pm

Aranek Dzbanek napisał:Panie Makijażu,
Cóż za sympatyczny list! Dawno nie miałem listu! Trochę jestem w szoku, że kurier mnie znalazł, dlatego musiałem go zabić.
Hahahaha, żartuję!
Chcesz sprawozdania? No dobra, ale nie wiem, czy wszystko pamiętam.

To był 1866 rok, zima. Nie pamiętam daty.
Przyszedłem na pogrzeb jako jeden z pierwszych, aby grać na flecie każdemu kto przyszedł popatrzeć na ciało Natashy Harash. Pamiętam wielkie wejście Sofie Harash… ale miała tyłek, ciężko to porównać do czegokolwiek. Ogólnie nie rozmawialiśmy ze sobą, z nikim nie rozmawiałem. Patrzyłem jak jedni płaczą, inni uśmiechają się pod nosem. No samobójcza śmierć daje pretekst do wielu żartów, więc nic dziwnego. Kuzynki zmarłej ubrały sukienki odsłaniające duże dekolty, zaś ciotka Natashy wygrałaby konkurs na wielkość piersi. W sumie też żona Garfielda Harasha wyglądała jak z erotycznego snu. Aż zapomniałem, że to pogrzeb, zwłaszcza gdy niektóre piękne panie uśmiechały się do mnie zalotnie.
Trumne wsadzili do ziemi, Grabarz zakopał, a ja poszedłem porozmawiać z rozpłakaną Sofie. Pocieszyłem ją i widząc jaką żądzą do mnie pała, musiałem ją uspokoić. Nie wypada się rżnąć na świeżym grobie siostry, szanujmy się. Potem poszedłem na kielicha do Grabarza i wspominaliśmy stare dobre czasy na wojnie.
Tyle pamiętam tylko, proszę o wybaczenie jeśli coś pomyliłem.

Podpis:
Aranek Dzbanek


>>Kiti czyta list i od początku wie, że to się nie uda. Wyraźnie napisane, jest data, miejsce, czyj pogrzeb. Z bólem serca patrzy na prawy, dolny róg kartki. Wzdycha ciężko, podpisuje dokument i zaczyna robić kopię.<<

Szanowny Panie Aranku Dzbanku,

Dziękuję wielce za współpracę oraz szybką, rzetelną odpowiedź. Sprawozdanie zawiera wszystkie potrzebne nam informacje i zostało przeze mnie zaakceptowane.
Przesyłam Panu podpisaną przeze mnie kopię sprawozdania.

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Domu Sari'otri, Pan Makijaż



KOPIA LISTU:
Kitikulu
Kitikulu

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-blizny na udach
-blizna po lewej od mostka
-chory na wampiryzm
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki (głównie na nogach)
-miejscami pogryzione palce/nogi
Ekwipunek : .
Karteczka z napisem "To twoje dla ciebie, no chyba że nie chcesz".
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : Twitter, Nea

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Kitikulu Wto Lip 14, 2020 11:45 pm

UPOMNIENIE

Szanowny Panie Aranku Dzbanku,

W związku z nieuregulowaniem płatności związanych z kupnem usług Domu Sari'otri, informuję, że aktualny stan Pańskiego zadłużenia wynosi 1626 drachm i 69 lept (kwota ta jest kwotą końcową po naliczeniu odsetek i udzieleniu 30% zniżki dla stałych klientów).
Wzywam niezwłocznie do zapłaty podanej wyżej kwoty, do dnia 23 września 1868 roku. Jeśli dług nie zostanie spłacony, to zgodnie z polityką Domu Sari'otri, będziemy zmuszeni złożyć zawiadomienie na Milicję Miejską, jak i również odebrać Panu prawo do korzystania z naszych usług, na czas nieokreślony.

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Domu Sari'otri, Kitikulu Tremain
Kitikulu
Kitikulu

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-blizny na udach
-blizna po lewej od mostka
-chory na wampiryzm
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki (głównie na nogach)
-miejscami pogryzione palce/nogi
Ekwipunek : .
Karteczka z napisem "To twoje dla ciebie, no chyba że nie chcesz".
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : Twitter, Nea

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Geo'Mantis Sro Sie 05, 2020 5:57 pm

Pięknie zapakowany list, może byłby dalej taki piękny, gdyby kurier, nie wrzucił listu pod paczkę, do którego list został załączony. W paczuszce chowała się dość ciężka - sama w sobie - paczuszka z nawozem do kwiatów.
List został dostarczony z paczką przez pomyłkę do złego adresata.

"Drogi Henusie,

Mam nadzieję, że u Ciebie i Adien wszystko w porządku, oraz, że Twoje rośliny zaczęły zdrowo rosnąć, odkąd poleciłem Ci nawozy do kwiatów, które moi ogrodnicy używają.
Przesyłam Tobie również inny, dość specyficzny i innowacyjny nawóz, który nadaje się idealnie dla wymagających kwiatów. Naprawdę, ciężko go zdobyć. Mam nadzieję, że zrobisz z niego dobry użytek. Osobiście, polecam Ci go gorąco. Sam widzę przechodząc się po swoim ogrodzie różnicę, z przed i po użyciu tego nawozu, nie tylko w wyglądzie, ale i w zapachu roślin.
Liczę, że niedługo się zobaczymy, o ile praca mi na to pozwoli. Chciałbym zobaczyć raz jeszcze Twój wspaniały ogród, usiąść w altance i wypić z Tobą kawę.

Pozdrawiam ciepło,
Grycan Geo'Mantis Gaushin"
Geo'Mantis
Geo'Mantis

Stan postaci : Wybitny. Rana w miejscu gdzie powinien się mieścić środkowy palec w prawej ręce całkiem dobrze się zagoiła.
Ekwipunek : Laska-ostrze, mieszek z pieniędzmi, Skórka białego węża w kieszeni, stary, zniszczony "notatnik".
Ubiór : Czarna kamizelka, czarne spodnie, od czasu do czasu i czarny płaszczyk. Przede wszystkim ciemne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.
Źródło avatara : @cha99oo twitter

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Kitikulu Nie Sie 23, 2020 2:27 pm

LIST ARANA:

>>List napisany jest lekko drżącą ręką. Kiti wolał odpisać od razu po dostaniu odpowiedzi, żeby nie zapomnieć i tym i żeby nie doszło do żadnych nieprzyjemnych sytuacji.<<

Szanowny Panie Aranku Dzbanku,

Zapłaty w naturze przyjąć nie mogę. Jedyną akceptowalną formą tego byłoby gdyby podpisał Pan z nami umowę na określony czas i odpracował swoje zadłużenie jako nasz pracownik.
Wierzę jednak, że uda się Panu uzbierać odpowiednią sumę do dnia 23 września tego roku. Możemy to rozłożyć na raty, jeśli to pomoże Panu w jakiś sposób.

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Domu Sari'otri, Kitikulu Tremain
Kitikulu
Kitikulu

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-blizny na udach
-blizna po lewej od mostka
-chory na wampiryzm
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki (głównie na nogach)
-miejscami pogryzione palce/nogi
Ekwipunek : .
Karteczka z napisem "To twoje dla ciebie, no chyba że nie chcesz".
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : Twitter, Nea

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Thaazis Hassir Pon Sie 24, 2020 3:17 pm

List Arana:

>> List porządny i schludny, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Chociaż sam krój pisma nie był mu znany, to charakter wypowiedzi już z pewnością. Zaadresowany do Estebana de la Cruz.
Esti,
Miło, że jeszcze nie zabiłeś się o własne buty. Pewnie zwyczajnie nie przyjmiesz tego do wiadomości, ale żyję i mam się dobrze. Zasadniczo mógłbym na tym zakończyć ten list, ale jak Cię znam, to i tak będziesz mi suszyć głowę po więcej. Harash ma zdecydowanie poważniejsze problemy na głowie niż ganianie za mną. Przykładowo utrzymanie jej na karku, ale o tym kiedy indziej.
Poranna Gwiazda jest dość leniwa, skoro dopadła Was dopiero w górach, ale cóż. Przynajmniej truchło się nie zmarnuje i nikt nie będzie zawracał głowy pogrzebem. Lepiej pilnuj Victorii. Może na to nie wygląda, ale ma niespodziewane tendencje do ściągania na siebie kłopotów. Zresztą ze mną jest podobnie, więc nie wiem, po co pytasz. Choć powiedziałbym raczej, że to kłopoty wdają się we mnie.
Nie zadław się swobodą.
Thaaz
Thaazis Hassir
Thaazis Hassir

Stan postaci : Blizna na prawej nodze, na wysokości połowy uda, od postrzału. Czasami rwie. Mniejsza blizna na prawym ramieniu, od wbitego ostrza, tuż za końcem tatuażu, raczej nie przeszkadza. || Tatuaże -> KP
Ekwipunek : ostrza sprężynowe, pistolet skałkowy Aranaia (w domu), 2 rewolwery, srebrny wisiorek z wyrytym C oraz T
Źródło avatara : twitter.com/SHelmigh

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by NPC Sob Wrz 26, 2020 8:40 pm

LIST OD DINY BEVIN
Mój drogi Aranku Dzbanku,

Nie wierzę, że tak się przedstawiłeś. Kiedyś miałeś ciekawsze przezwiska. Chyba się starzejesz, na szczęście nie tylko Ty. Tobie też już się pojawiają kurze łapki przy oczach?
Nie w tej sprawie jednak piszę, a w sprawie Twojego długu, tak skrupulatnie pilnowanego przez Kitikulu, chyba nieźle działasz mu na nerwy.
Uznałam, że raz na jakiś czas mogę pozwolić sobie na rozpieszczenie mojego pupila, więc jeśli nie spłacisz długu do końca lata, to nie będziesz musiał go spłacać wcale.
Potraktuj to jako prezent bez okazji, chociaż miło by było gdybyś się odwdzięczył jakąś ładną figurką lub obrazem do kolekcji w moim gabinecie. Dobrze wiesz jaki typ sztuki lubię.

Ściskam mocno,
Dina Bevin
NPC
NPC

Stan postaci : ---
Źródło avatara : theartofanimation.tumblr.com

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by NPC Nie Wrz 27, 2020 7:48 pm

LIST OD DINY BEVIN

LIST OD ARANA:

Mój drogi Aranie,

Faktycznie długo się nie widzieliśmy, zaczynam tęsknić.
Jeśli chcesz wiedzieć czy mój partner o mnie dba, to owszem na lepszego mężczyznę trafić nie mogłam. Mam nadzieję, że nie kochasz się we mnie potajemnie i nie czekasz aż się z Tormodem rozstanę. Swoją drogą sam mógłbyś sobie kogoś znaleźć, komplemenciarzu niemożliwy. Twój tryb życia może to utrudniać, ale to nie znaczy, że miłość jest niemożliwa.
Kochany, każdy się cieszy mając mnie nad sobą, zwłaszcza ty byłeś kiedy leżałeś przywiązany do mojego łóżka, pamiętasz? To były cudowne czasy.
Oczywiście, że przekażę Kitkowi gorące buziaki od Ciebie, o ile mi chłopak nie ucieknie.

Do zobaczenia, mam nadzieję, że niedługo,
Dina Bevin
NPC
NPC

Stan postaci : ---
Źródło avatara : theartofanimation.tumblr.com

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Thaazis Hassir Czw Gru 24, 2020 9:50 pm

List Arana:

>> Posłaniec otrzymał nie tylko zapłatę, ale i od razu odpowiedź do przekazania. Pogniecionej kartki nie dostał, ale jak o nią dbał, to już inna sprawa.


Muszę przyznać, że bawię aż za dobrze, chyba jak większość tutaj ostatnio. Twoja wiara we mnie jest rozbrajająca, chociaż zastanawiam się czy nie za nisko mnie cenisz... Teatru trochę szkoda, był ogniskiem odchamiania w tym brudnym mieście. Chociaż z tego co słyszałem, ta ostatnia sztuka była mocno przestarzała. Aktorów też szkoda. Jedną zdążyłem poznać, ciekawa osoba z niej była.
Nic to. Wiedziałem, że wpakujecie się w kłopoty, ale wiedziałem też, że taka śliska żmija jak Ty z łatwością z nich wyjdzie. Lepiej przyzwyczaj swojego szaleńca na najgorsze, kimkolwiek jest.
TH

PS: Nie wiem, pod jakim kamieniem teraz siedzisz, ale jeśli nie czytałeś gazet, to Kreaghstir urządza polowanie na czarownice.
PPS: Jardin Milo Kreaghstir to książę sebvorski.
Thaazis Hassir
Thaazis Hassir

Stan postaci : Blizna na prawej nodze, na wysokości połowy uda, od postrzału. Czasami rwie. Mniejsza blizna na prawym ramieniu, od wbitego ostrza, tuż za końcem tatuażu, raczej nie przeszkadza. || Tatuaże -> KP
Ekwipunek : ostrza sprężynowe, pistolet skałkowy Aranaia (w domu), 2 rewolwery, srebrny wisiorek z wyrytym C oraz T
Źródło avatara : twitter.com/SHelmigh

Powrót do góry Go down

"Jakiś fajny tytuł" Empty Re: "Jakiś fajny tytuł"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach