Poczta Kitikulu

5 posters

Go down

Poczta Kitikulu Empty Poczta Kitikulu

Pisanie by Kitikulu Sro Kwi 22, 2020 3:13 pm

Sposób i miejsce odbioru:
Listy w sprawach prywatnych wrzucane do skrzynki pocztowej na klatce schodowej, pod adresem Isarbaili 4/12.
Listy w sprawach biznesowych wysyłane są na adres Domu Sari'otri, lądując na biurku chłopaka.
Posłaniec:
Listy w sprawach prywatnych wysłane miejską pocztą lub tanim kurierem.
Listy w sprawach biznesowych wysyłane specjalnie opłaconym przez burdel posłańcem.
Dodatkowe: Kiti unika kurierów i posłańców, chowając się z mieszkaniu lub gabinecie. Praktycznie niemożliwym jest by z nimi porozmawiał i przyjmował wiadomości nie będące zapisane na papierze.

Poczta Kitikulu Idzie_10
Kitikulu
Kitikulu

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-blizny na udach
-blizna po lewej od mostka
-chory na wampiryzm
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki (głównie na nogach)
-miejscami pogryzione palce/nogi
Ekwipunek : .
Karteczka z napisem "To twoje dla ciebie, no chyba że nie chcesz".
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : Twitter, Nea

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Aranai Zevis Sro Kwi 22, 2020 5:55 pm

Panie Makijażu,
Cóż za sympatyczny list! Dawno nie miałem listu! Trochę jestem w szoku, że kurier mnie znalazł, dlatego musiałem go zabić.
Hahahaha, żartuję!
Chcesz sprawozdania? No dobra, ale nie wiem, czy wszystko pamiętam.

To był 1866 rok, zima. Nie pamiętam daty.
Przyszedłem na pogrzeb jako jeden z pierwszych, aby grać na flecie każdemu kto przyszedł popatrzeć na ciało Natashy Harash. Pamiętam wielkie wejście Sofie Harash… ale miała tyłek, ciężko to porównać do czegokolwiek. Ogólnie nie rozmawialiśmy ze sobą, z nikim nie rozmawiałem. Patrzyłem jak jedni płaczą, inni uśmiechają się pod nosem. No samobójcza śmierć daje pretekst do wielu żartów, więc nic dziwnego. Kuzynki zmarłej ubrały sukienki odsłaniające duże dekolty, zaś ciotka Natashy wygrałaby konkurs na wielkość piersi. W sumie też żona Garfielda Harasha wyglądała jak z erotycznego snu. Aż zapomniałem, że to pogrzeb, zwłaszcza gdy niektóre piękne panie uśmiechały się do mnie zalotnie.
Trumne wsadzili do ziemi, Grabarz zakopał, a ja poszedłem porozmawiać z rozpłakaną Sofie. Pocieszyłem ją i widząc jaką żądzą do mnie pała, musiałem ją uspokoić. Nie wypada się rżnąć na świeżym grobie siostry, szanujmy się. Potem poszedłem na kielicha do Grabarza i wspominaliśmy stare dobre czasy na wojnie.
Tyle pamiętam tylko, proszę o wybaczenie jeśli coś pomyliłem.

Podpis:
Aranek Dzbanek

Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Lip 17, 2020 12:02 am

Papier widocznie stary, lekko pożółcony. Z kartki papieru unosiła się woń lawendowych kadzidełek. Miała również kilka pogięć oraz jeden ślad wosku, zaraz przy podpisie nadawcy. Na samym dole kartki Sanarin narysował małego, czarnego kotka.

"Witaj Kitikulu,
Mam nadzieję, że list dotarł cały i nic się nie zgubiło. Liczę też, że list trafił prosto do Ciebie. Mam przede wszystkim nadzieję, że ja sam nic nie zgubiłem w trakcie pisania. To już moja druga, czy też trzecia próba utworzenia tej wiadomości. Rzadko zdarza mi się pisać listy, szczególnie takie, które nie mają mieć tej formalnej formy. Nie chcę, by wyszedł drętwo. Też dlatego, specjalnie narysowałem kotka na dole kartki.
Przede wszystkim, cieszę się, że oficjalnie, będziesz miał mój adres! Serdecznie Cię zapraszam w moje skromne progi. Powiedz mi, jaką herbatę lubisz? I ciastka?
Możesz zabrać do mnie również swojego kocurka Łosia. Również jest miło widziany. Może się z moją Kotką zaprzyjaźni? Na pewno by się ucieszyła na Jego widok! Myślę, że mojej kotulce przydałoby się jakieś kocie towarzystwo. Jeżeli chciałbyś go również do mnie zabrać, to proszę, powiedz mi, za czym Twój koteczek przepada. Głodny nikt u mnie chodzić nie będzie. Zapewniam.
Liczę, że u Ciebie jest wszystko w porządku. Mam nadzieję, że jesteś cały zdrów i problemów żadnych los Ci na głowę nie ściąga. Trzymaj się ciepło.
Z pozdrowieniami,
Sanarin Siraye"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Lip 17, 2020 12:40 am

LIST KITKA:

Kartka również stara, mniej poszarpana. Została również przyozdobiona uśmiechniętym kotkiem na dole kartki.

"Drogi Kitikulu,
Nie martw się o moje stopy. Lubię chodzić boso i nauczyłem się chodzić tak, by sobie nie uszkodzić nóg. Owszem, w przeszłości zdarzało mi się wejść w szkło, lub na ostry kamień, kilka blizn mi zostało. Nie jest to dla mnie jakaś zraza, problemów z chodzeniem z tego tytułu nie mam i żadnego zakażenia nie złapałem.
Uczulony na nic nie jestem, a przynajmniej o niczym takim nie wiem. Nie zdarzyło mi się nic złego nigdy, przy tym jak jadłem. Z chęcią zjem ciastka z czymkolwiek zrobisz, może być to nawet połączenie karmelu i owoców. To mogłoby cudownie smakować! Zastanowisz się nad tym? Twojemu Łosiowi też coś przygotuję dobrego. Wam obojgu. Będziecie moimi gośćmi, zadbam o Was najlepiej jak potrafię.
Nie martw się tym, czy jest sensownie i składnie. Sam się obawiam, że pisząc to co piszę, sensu nie ma ani trochę. Też chciałbym przelać więcej swoich myśli na papier. Cieszę się, że mi odpisałeś. Bałem się, że list nie dotrze, że ktoś z miejsca Twojej pracy może go wyrzucić. Że mój list zostanie uznany za pomyłkę i że trafił w złe miejsce. Szczerze mówiąc, dalej się boję, że może zostać wyrzucony i ktoś się go pozbędzie. Liczę, że tak się nie stanie. Nie chciałbym utracić nagle nowego kontaktu, który mnie autentycznie rozweselił.
Do usłyszenia,
Sanarin Siraye"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Lip 17, 2020 1:13 am

LIST KITKA:

Kolejna kartka, nowa tym razem. Na niej narysował przeciągającego się kotka na dole kartki.

"Drogi Kitikulu,
Z moim chodzeniem boso, to tylko kwestia przyzwyczajenia. Nie mam za dużo butów, z resztą, nie jest mi wygodnie w nich. Zakładam je jedynie na specjalne okazje. Czyli, dość rzadko.
Będę czekał na niespodziankę niecierpliwie. Wierzę, że zaskoczysz mnie z swoją kreatywnością. Może zrobisz ciastka w kształcie kotków? Kiedyś bardzo chciałem mieć taką foremkę w kształcie zwierzaczków. Niestety na nic wielkiego by mi się nie przydała, nie jestem geniuszem gotowania. Potrafię zrobić wyłącznie najprostsze potrawy.
Cieszy mnie to, że listy trafią do Ciebie. Będę czekać, nawet jeżeli gdzieś wyjedziesz. Zapewnienie mi wystarczy, że odpiszesz.
Kiedyś bardzo lubiłem rysować. Odległe czasy. Natomiast teraz robię to wyłącznie hobbistycznie. Nie siedzę w rysowniczym świecie za bardzo. Z resztą, widać to po moich rysunkach, że wybitnym rysowniczym nie jestem. Czasem zdarza mi się rysować moją Kotkę. Mogę ją uwiecznić na tym liście. Możemy kiedyś razem porysować, pewnie! Mógłbyś mi pozować raz, a później ja Tobie. Jeżeli masz wolny czas, to możesz mi przesłać rysunek. Możesz narysować to, co akurat zobaczysz jako pierwsze, gdy podniesiesz wzrok znad kartki.
Niecierpliwie czekam na odpowiedź,
Sanarin"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Lip 17, 2020 1:03 pm

LIST KITKA:

Tym razem list został przyozdobiony zaszokowanym kotkiem.

"Drogi Kitikulu,
Będę czekał niecierpliwie na to co mi przygotujesz. Naprawdę, nie mogę się doczekać. Rzadko miewam u siebie gości, którzy nie są potencjalnymi klientami.
Z chęcią się nauczę czegoś nowego. Z resztą, może by mi się to przydało? Jedzenie w kółko podobnych rzeczy z czasem stanie się bardzo, bardzo nudne.
Rysunek jest świetny! Ty to masz oko. Nie szkodzi, że są na nim rzeczy jakie są. Widzę na nim wspaniałego kociego modela, może nie w jego naturalnym środowisku (popraw mnie, jeżeli się mylę), ale jest cudowny. Jeżeli byś chciał, to też mogę spróbować coś dla Ciebie narysować.
Moje klientki umawiają się u mnie na kolejne spotkania w dniu, w którym akurat u mnie są. Mogę więc zostawić sobie jeden dzień wolny. Proponuje w takim razie nadchodzącą niedzielę. Co Ty na to? Jeżeli odpowiada Ci inny dzień, to bez problemu da się to załatwić.
Ciepło ściskam,
Sanarin"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Lip 17, 2020 2:06 pm

LIST KITKA:

W kopercie znajdywały się dwie kartki. Jedna, z wiadomością, a druga przedstawiała rysunek Kotki, która się wygrzewała na podłodze w promieniach słońca, rzucanych przez okno.

"Kochany Kitikulu,
Z chęcią się będę uczył. Cieszę się, że to akurat na Ciebie wpadłem. Książkę z przepisami mógłbym od Ciebie pożyczyć. Poczytałbym sobie, notatki jakieś zrobił, przepisy jakieś ciekawe przepisał sobie i się nauczył. Jakoś bym się sensownie rozwinął pod kątem gotowania.
Kochany kotek, zna lepiej ten Dom Publiczny. Moja Koteczka często też mi znika z pola widzenia i nie mogę jej znaleźć. Nie wiem, gdzie ona mi się chowa w moim małym domku.
Wysyłam Ci rysunek mojej Koteczki. Spała sobie akurat, to mogłem ją narysować. W innym przypadku, pewnie byłaby dla mnie wredna i chodziłaby sobie po pokoju, utrudniając mi całe zadanie. Ewentualnie, to przez to, że chciałaby najlepiej jak potrafi zapozować. Nie wiem, o czym ona by sobie myślała w takim przypadku.
W takim razie, zapraszam Cię do siebie serdecznie o 10 w poniedziałek. Pasuje mi, oczywiście. Sam też nie przepadam za chodzeniem ciemną nocą. Nie wiadomo wszak, co może się stać.
Trzymaj się ciepło,
Sanarin"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Mistrz Gry Sro Lip 22, 2020 6:04 pm

List od Kitka:

>>Ładna, biała koperta i dobrej jakości papier opatrzony był zgrabnym i jakże doskonale znanym dhampirowi krojem pisma. Od kartki unosił się charakterystyczny zapach kwiatów.

  Kochany Kiti,

  Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam na Twój list, brakowało mi Cię przez te ostatnie dni. Mam się doskonale, zarówno ja, jak i Ryś i Panda, choć na klientów mogłabym trochę ponarzekać. Nie masz się jednak czym przejmować. Myślę, że powinieneś odpocząć, skupić się trochę bardziej na sobie niż pracy. Może jesteś zmęczony i dlatego trudniej ci panować nad sobą? Szkoda tylko, że Królik na tym ucierpiał, był kochanym kotkiem. Powinieneś zatrzymać przy sobie Łosia, gdybyś go oddał, obaj bylibyście nieszczęśliwi.
  Oczywiście może być w niedzielę, przychodź, kiedy tylko zechcesz. Sprawdziłam wszystkie książki o kotach, ale o tej rasie było tam wyjątkowo niewiele i jeszcze parę plotek na dodatek. Ten Sanarin musi mieć ciekawe zainteresowania. Przyznam, że nigdy o nim nie słyszałam, ciężko mi więc ocenić tego człowieka. Ale nie jest to też powód, by oceniać go źle, w żadnym wypadku. Na Twoim miejscu bym go odwiedziła. I przyniosłabym ciasto kapitańskie, idealne do kawy czy herbaty, a nie spotkałam jeszcze kogoś, kto by go nie lubił. Jeśli masz wątpliwości, co do przepisu, wszystko Ci wyjaśnię, jak przyjdziesz. Mam nadzieję, że będziecie się dogadywać, powinieneś mieć więcej przyjaciół, a nie znajomych z pracy.
  Czekam z niecierpliwością na Twoją wizytę.

  Całusy,
  Mama
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Źródło avatara : https://imgur.com/Am3Vl

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Geo'Mantis Sro Sie 05, 2020 6:20 pm

LIST KITIKULU:

List znajdował się w ozdobnej kopercie, przybitej pieczęcią rodu Gaushinów. W środku kartka była idealnie zachowana.

"Szanowny Panie Tremain,

Naprawdę, chciałbym móc przekazać Młodemu Anatellowi informację o tym, że zależy Panu na kontakcie z nim. Niestety mam w tej chwili związane ręce, wyjechał z swoją przyjaciółką, nie powiadamiając mnie, gdzie będzie, ani kiedy zamierza wrócić.
Bezzwłocznie przekażę mu wiadomość, że komunikował się Pan ze mną, kiedy znów mi się pokaże na oczy. Przekażę mu również wizytówkę.

Z uszanowaniem,
Grycan Geo'Mantis Gaushin

P.S Dziękuję, nie zapomnę. Na pewno w bliskiej przyszłości skorzystam z tej oferty. ㋡"
Geo'Mantis
Geo'Mantis

Stan postaci : Wybitny. Rana w miejscu gdzie powinien się mieścić środkowy palec w prawej ręce całkiem dobrze się zagoiła.
Ekwipunek : Laska-ostrze, mieszek z pieniędzmi, Skórka białego węża w kieszeni, stary, zniszczony "notatnik".
Ubiór : Czarna kamizelka, czarne spodnie, od czasu do czasu i czarny płaszczyk. Przede wszystkim ciemne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.
Źródło avatara : @cha99oo twitter

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Sie 07, 2020 5:36 pm

List w nienagannym stanie, został napisany na szarym papierze. Do kartki był załączony rysunek śpiącej Kotki na łóżku, wokół porozrzucanych wypalonych świeczek, narysowany ołówkiem. Rysunek był został wykonany na białej kartce.

"Drogi Kitikulu,

Nadal nie mogę doczekać się naszego spotkania. Wiem, że to już niedługo, ale cierpliwy jednak taki nie jestem. Wydaje mi się, że moja Kotka również czeka ze mną w podobnym stanie na spotkanie z Twoim Łosiem!
Przesyłam Ci rysunek mojej Kotki. Akurat zasnęła po całym dniu jak klientów miałem, jak szalała i udało mi się ją narysować. Uznałem, że to ładny rysunek, więc dlatego Ci go wysłałem.
Liczę, że u Ciebie jest wszystko w porządku i trzymasz się w pełnym zdrowiu.

Ściskam i do zobaczenia,
Sanarin
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Aranai Zevis Nie Sie 23, 2020 2:14 pm

List ewidentnie pisany na kolanie:

Makijaż,
Sprawa jest taka, że jestem trochę w kryzysowej sytuacji, dlatego niestety nie jestem w stanie opłacić tej kwoty.
Choć nie rusza mnie kwestia milicji, która i tak i tak, ma swoje powody by się mną interesować, a w związku z burdelem zawsze mogę pogadać z Matroną, to chce być jednak na czysto z Twoimi papierkami. Dlatego jeśli mam dług, to przyjadę do Ciebie i zapłacę Ci w naturze. Tydzień z gabinetu nie wyjdziesz, obiecuję
A.D.

Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Pią Wrz 04, 2020 2:14 pm

LIST KITKA:

Na kartce widniał rysunek w podobnym miejscu, gdzie Kitek narysował w liście do Sanarina: dwa kotki, jeden leżący z okładem, a drugi głaszczący chorego po głowie z zmartwioną miną. Do listu została załączona sakiewka z ziołami.

"Kochany Kiti,
Mam nadzieję, że wszystko z Tobą w porządku i prędko wyzdrowiejesz. Nie martw się, możemy spotkać się w poniedziałek, nie widzę problemu. Dziękuję, że mnie powiadomiłeś.
Przesyłam Ci dodatkowo ziółka lecznicze. Mi pomagają, kiedy jestem chory, moim klientkom również. Zaparzaj sobie dwa razy dziennie i mam nadzieję, niedługo będziesz znów chodził zdrów!
Całuję,
Sanka"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Aranai Zevis Wto Wrz 22, 2020 11:38 am

"Panie Makijażu,
Ja za bardzo nie mam czasu siedzieć w jednym miejscu, bo śmierć mnie goni, ha ha ha, rozumiesz
Ale dziękuję za propozycję. Co prawda wypływam za morze, ale kiedyś wynagrodzę to wszystko. Może gorący wosk…?
Do kiedyś,
A.D."


Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Geo'Mantis Wto Wrz 22, 2020 12:38 pm

List w świetnym stanie, w czerwonej kopercie. Został podpity pieczęcią rodu Gaushinów. Pismo ozdobne, widać, że autor listu się postarał. Treść została napisana czerwonym atramentem.

"Szanowny Panie Tremain,

Przepraszam, że naruszam Pański spokój w ten sposób. Chciałem się wyłącznie dowiedzieć, gdzie pracuje Pani Keintigern Tremain, do której niestety nie mam adresu, aby się z nią listownie skontaktować.
Będę wielce szczęśliwy, gdy prześle mi Pan adres, gdzie mogę ją znaleźć. Chcę skorzystać z jej oferty.

Z uszanowaniem,
Grycan Geo'Mantis Gaushin"
Geo'Mantis
Geo'Mantis

Stan postaci : Wybitny. Rana w miejscu gdzie powinien się mieścić środkowy palec w prawej ręce całkiem dobrze się zagoiła.
Ekwipunek : Laska-ostrze, mieszek z pieniędzmi, Skórka białego węża w kieszeni, stary, zniszczony "notatnik".
Ubiór : Czarna kamizelka, czarne spodnie, od czasu do czasu i czarny płaszczyk. Przede wszystkim ciemne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.
Źródło avatara : @cha99oo twitter

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sanarin Czw Wrz 24, 2020 2:05 pm

LIST KITKA:

"Drogi Kiti,

Nie przejmuj się niczym, naprawdę. Rozumiem, że różnie ludzie reagują na różne rzeczy. Nie chcę, abyś się zadręczał, nie mam Ci niczego za złe. Cieszę się, że i tak spędziliśmy choć część dnia razem.
Oczywiście, że ciasto mi bardzo smakowało. Już nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania i następnego ciasta, które przygotujesz. Wierzę, a nawet jestem przekonany w stu procentach, że będzie równie cudowne, jak i to, co mi ostatnio przyniosłeś.
Cieszę się, że podoba Ci się mój rysunek. Twój natomiast, już wisi na ścianie w mojej kuchni. Za każdym razem jak idę przygotować herbatkę, dla siebie, czy dla klientki, poświęcam mu chwilkę i się uśmiecham. Naprawdę, Twój kogucik jest przecudowny. Ty również jesteś utalentowany.
Czekam niecierpliwie i wiem, że nic nie zniszczysz. Ostatnio, też nie zniszczyłeś.

Całuję,
Sanka
"
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Geo'Mantis Pią Lip 30, 2021 11:44 am

List w wspaniałym stanie, nienaruszony. Kartka z wiadomością znajdywała się w czarnej kopercie, pachnącej lawendą. Zdobiła ją także pieczęć z symbolem rodu Gaushinów. Treść listu została napisana czerwonym atramentem.

"Szanowny Panie Kitikulu Tremain,


Chciałem przekazać osobiście moje najszczersze kondolencje i ogromne wyrazy współczucia, spowodowane śmiercią Pańskiej Matki, wspaniałej kobiety, Keintigren.
Chcę, abyś wiedział, że w razie potrzeby możesz liczyć na moją bezwarunkową pomoc. Twoja Matka była dla mnie bardzo istotną osobą. Wierzę, że chciałaby, aby jej potomek nie pozostał sam jak palec na tym świecie. W razie potrzeby, pisz do mnie śmiało. Również gdybyś miał taką potrzebę, możesz przyjechać. U mnie zawsze znajdziesz ciepły, przytulny kąt.



Z wyrazami szacunku,
Grycan Geo'Mantis Gaushin
Geo'Mantis
Geo'Mantis

Stan postaci : Wybitny. Rana w miejscu gdzie powinien się mieścić środkowy palec w prawej ręce całkiem dobrze się zagoiła.
Ekwipunek : Laska-ostrze, mieszek z pieniędzmi, Skórka białego węża w kieszeni, stary, zniszczony "notatnik".
Ubiór : Czarna kamizelka, czarne spodnie, od czasu do czasu i czarny płaszczyk. Przede wszystkim ciemne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.
Źródło avatara : @cha99oo twitter

Powrót do góry Go down

Poczta Kitikulu Empty Re: Poczta Kitikulu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach