Relacje Sanarina

Go down

Relacje Sanarina Empty Relacje Sanarina

Pisanie by Sanarin Nie Maj 03, 2020 10:26 pm

hehe


hihi

POSTACIE

KITIKULU TREMAIN - Natknąłem się na niego przypadkiem, kiedy zaczepiał moją Koteczkę, wraz z jego kotem, Łosiem. Początkowo uznał mnie za kobietę, czego nie mam mu za złe. Było mi wyłącznie przykro. Listownie zaprosiłem go do siebie. Chcę go bliżej poznać, wygląda na miłego chłopaka. Z resztą, chciałbym wystawić mu wróżbę, oczywiście, jak będzie tylko chciał. Mam nadzieję, że i on swojego futrzaka zabierze ze sobą. ŻYJE

XENTIS VENATORI - Mój klient. Bardzo ładny elf. Wydaje mi się być skryty, może też przesadnie poważny. Wywróżyłem mu ciekawe rzeczy, ale nie wydaje mi się, aby zechciał kolejny raz przyjść do mnie na wróżbę. Za bardzo się narzucałem?

NPC

KEINTIGREN TREMAIN - Mama Kitka. W zasadzie nie widziałem jej na żywo ani razu, ale wydaje mi się być milutką kobietą. Zaprosiła mnie do siebie. Z chęcią skorzystam z jej zaproszenia, tylko będę musiał porozmawiać wcześniej z Kitim.

ZWIERZĘTA

KOTKA - Moja wspaniała koteczka wilkołacza, którą dostałem od sąsiadki, po nieudanej próbie samobójczej. Uznała, że potrzebuję kogoś, tak więc mam ją. Kochana jest, ale czasem prycha na mnie jak nie daję jej tego do jedzenia, czego chce. Mruczy mi, często śpi ze mną i mam wrażenie, że w mojej obecności jest odważniejsza, kiedy ma styczność z kimś nowym. ŻYJE

KOGUT - Mój kochany czarny kogucik, który mieszka sobie w budzie przy moim domku, w moim ogródku. Pomaga mi w pracy. Jest moim wróżbitą-pomocnikiem. Dumny z niego zwierz, czasem pokazuje swoją dominującą stronę. ŻYJE

ŁOŚ - Piękny kocurek należący do Kitikulu. Nie bał się mnie, dał mi się pogłaskać. Ma cudowne rude futerko. Nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania. ŻYJE
Sanarin
Sanarin

Stan postaci : Wyborny.
Ekwipunek : Sztylet, zestaw kart tarota, mieszek z pieniędzmi, mieszek z ziołami nieznanego pochodzenia

Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Sapon244 (DeviantArt)

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach