Nóż do koperty

3 posters

Go down

Nóż do koperty Empty Nóż do koperty

Pisanie by Claudie Misfortune Czw Lip 02, 2020 10:36 am

NIE MA JUŻ POCZTY
Claudie Misfortune
Claudie Misfortune

Stan postaci : Postrzał w brzuch = martwa
Ubiór : Wyblakła eteryczna sukienka.
Źródło avatara : ...

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Geo'Mantis Pią Lip 03, 2020 1:19 pm

Claudie Misfortune napisał:
"Drogi Geo'Mantisie,

Przyjechałam właśnie do Selinday, ponieważ wystawiamy sztukę w miejskim teatrze. Jednak próby generalne są nużące, do premiery jeszcze trochę, a my dawno się nie widzieliśmy. Zechciałbyś może spotkać się od tak, bez powodu?

Claudie Misfortune"

List od Panny Claudie został mi wręczony przez mojego służącego. Nieznacznie się zdziwiłem, że dostałem wiadomość od samej aktoreczki. Miła to odmiana znaleźć coś podobnego pośród biznesowych spraw.

"Szanowna Pani Misfortune,


Dobrze słyszeć, że tak się Pani powodzi. Nie pierwszemu lepszemu udaje się występować w teatrach stolicy.
Oczywiście, nie widzę problemu aby się spotkać. Proponuję w takim razie Pani wyjście na kawę i ciastko jeszcze tego popołudnia.


Z uszanowaniem,
Grycan Geo'Mantis Gaushin"



Wręczyłem list służącemu i kazałem mu go dostarczyć jak najszybciej.
Geo'Mantis
Geo'Mantis

Stan postaci : Wybitny. Rana w miejscu gdzie powinien się mieścić środkowy palec w prawej ręce całkiem dobrze się zagoiła.
Ekwipunek : Laska-ostrze, mieszek z pieniędzmi, Skórka białego węża w kieszeni, stary, zniszczony "notatnik".
Ubiór : Czarna kamizelka, czarne spodnie, od czasu do czasu i czarny płaszczyk. Przede wszystkim ciemne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.
Źródło avatara : @cha99oo twitter

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Iwo Sro Sie 05, 2020 7:07 pm

>>List jest lekko pognieciony, ale mimo przebytej trasy dalej jest czysty. Pismo charakterystyczne i nie za ładne, widać, że pisane nieco na odwal.<<

Claudie,

Nasze ostatnie spotkanie było zaskoczeniem, jednak dobrze było zobaczyć, że jeszcze żyjesz. Jeśli kiedyś będziesz chciała się ze mną spotkać czy porozmawiać, to znasz mój adres, chociaż nie sądzę, żeby było to coś o czym marzysz, ale jak będziesz chciała, to się nie krępuj. Czekam.
Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś z tamtym facetem. Wyglądał na porządnego gościa. Zaangażowanego. Wybacz, że tak nagle się rozstaliśmy, obowiązki mnie wzywały. Wiesz sama jak to jest.
Powodzenia na występach.


Iwo
Iwo
Iwo

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-tatuaże na dłoniach i plecach
-chory na likantropię
-drobne blizny na lewym boku i nodze
-lekko nacięty kawałek ucha
Na pewno coś mu dolega, ale lekarze to przed nim ciągle ukrywają.
Obrażenia tymczasowe:
-poobijany po bójce
-pogryzione ramię
-rozcięty wierzch dłoni
Ekwipunek : .
Kieszeń:
-domowej roboty porzeczkowe papierosy
-zapałki
-klucze do domu (przyczepione łańcuszkiem do spodni)
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : .

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Iwo Czw Sie 20, 2020 10:01 am

+18

Claudie,

Wiem, że pisałem niedawno, jednak postanowiłem napisać jeszcze raz z racji, że dużo podróżujesz i martwię się czy jesteś cała i zdrowa.
Oprócz tego piszę w sprawie twojej bielizny, którą u mnie zostawiłaś przypadkiem, już jakiś czas temu. Robiłem porządki i ją znalazłem. Zastanawiam się czy chcesz ją odzyskać, bo jest ona ładna i w dobrym stanie.
Powiedz też czy część sprzętu chciałabyś odebrać ode mnie. W końcu wspólnie kupowaliśmy kilka batów i lin. W burdelu mają takie rzeczy, więc w domu są mi one zbędne, bo nie mam nikogo by ich na mnie używał.
Możesz przyjechać do mnie żeby je odebrać, ale jeśli chcesz, to mogę ja je tobie zawieźć. Ewentualnie zostaje poczta. Zdecyduj.


Iwo
Iwo
Iwo

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-tatuaże na dłoniach i plecach
-chory na likantropię
-drobne blizny na lewym boku i nodze
-lekko nacięty kawałek ucha
Na pewno coś mu dolega, ale lekarze to przed nim ciągle ukrywają.
Obrażenia tymczasowe:
-poobijany po bójce
-pogryzione ramię
-rozcięty wierzch dłoni
Ekwipunek : .
Kieszeń:
-domowej roboty porzeczkowe papierosy
-zapałki
-klucze do domu (przyczepione łańcuszkiem do spodni)
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : .

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Iwo Pią Sie 21, 2020 4:01 pm

LIST CLAUDIE:

Claudie,

Dobrze, że masz przyjaciela. Liczę, że naprawdę ci pomoże jeśli zajdzie taka potrzeba i że nie czai się on tylko na twoje talenty. Ludzie bywają różni i nie każdemu można ufać.
Skoro nie chcesz nic odebrać, to pewnie użyję części sprzętu do pracy w gospodarstwie. Miękkie liny nie poranią mi krów w czasie porodu.
Stronić nie będę, ale nie musisz się martwić o moje zdrowie. Sama wiesz, że często odwiedzam medyków.
Również na siebie uważaj.


Iwo
Iwo
Iwo

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-tatuaże na dłoniach i plecach
-chory na likantropię
-drobne blizny na lewym boku i nodze
-lekko nacięty kawałek ucha
Na pewno coś mu dolega, ale lekarze to przed nim ciągle ukrywają.
Obrażenia tymczasowe:
-poobijany po bójce
-pogryzione ramię
-rozcięty wierzch dłoni
Ekwipunek : .
Kieszeń:
-domowej roboty porzeczkowe papierosy
-zapałki
-klucze do domu (przyczepione łańcuszkiem do spodni)
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : .

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Iwo Pon Sie 24, 2020 11:05 am

>>List na początku napisany jest ładnym charakterem pisma, ale im dalej, tym gorzej, w końcu Iwo nie lubi pisać.<<

Claudie,

Znalazłem ostatnio grę, którą kupiłaś mi na urodziny. Przyznam, że to był jeden z niewielu prezentów jakie przypadły mi do gustu. Szkoda, że w czasie pierwszej gry zgubiliśmy połowę pionków, a raczej po pijaku wrzuciliśmy je do ogniska, bo gra była beznadziejna.
Jak wiesz, o ile pamiętasz, zimą mam urodziny. Nic ważnego, ale zastanawiam się czy czegoś nie zorganizować w pierwszym tygodniu. Chciałbym cię może zaprosić, dlatego mówię to z wyprzedzeniem, żebyś mogła zaplanować swoje wyjazdy tak, żeby nie kolidowały z niczym. Sama masz chyba urodziny chwilę przede mną. Dobrze pamiętam? Nie ważne w sumie.
Możesz kupić mi kolejną grę, tym razem może jakąś karcianą? Jak się nam nie spodoba, to chociaż ładnie się spali.


Iwo
Iwo
Iwo

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-tatuaże na dłoniach i plecach
-chory na likantropię
-drobne blizny na lewym boku i nodze
-lekko nacięty kawałek ucha
Na pewno coś mu dolega, ale lekarze to przed nim ciągle ukrywają.
Obrażenia tymczasowe:
-poobijany po bójce
-pogryzione ramię
-rozcięty wierzch dłoni
Ekwipunek : .
Kieszeń:
-domowej roboty porzeczkowe papierosy
-zapałki
-klucze do domu (przyczepione łańcuszkiem do spodni)
Ubiór : Kreacje są w KP.
Źródło avatara : .

Powrót do góry Go down

Nóż do koperty Empty Re: Nóż do koperty

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach