Poczta Khanna

3 posters

Go down

Poczta Khanna Empty Poczta Khanna

Pisanie by Luca Czw Lip 09, 2020 8:40 pm

Sposób i miejsce odbioru: Zapraszam, by wysyłać listy prosto na cmentarz, do domu pogrzebowego! To też miejsce, gdzie Luca mieszka i nie zignoruje żadnego listu, który do niego przyjdzie. W inne miejsca, w które mogą listy docierać praktycznie nie zagląda.
Posłaniec: Opłaca kurierów, aby roznosili listy za niego. Jego ptaki na posłańców się nie nadają.
Dodatkowe: Wieczorami wszelacy kurierzy, słudzy, czy też lotni posłańcy muszą szczególnie uważać. Ptaszyska Luci nie mają w zwyczaju tolerować obcych na ich terenie gdy się ściemni.
Luca
Luca

Stan postaci : Wspaniały. Rana po postrzale całkiem nieźle się zagoiła.
Ekwipunek : Łopata, zapałki, czaszka ptaka, klucze, perfumy, chusteczki, ciasteczka cynamonowe, sakiewka z pieniędzmi, list od menela
Ubiór : Zapraszam do kp.
Źródło avatara : Nipuni

Powrót do góry Go down

Poczta Khanna Empty Re: Poczta Khanna

Pisanie by Aranai Zevis Czw Lip 09, 2020 8:49 pm

Liścik został wsunięty pod drzwi domostwa na cmentarzu, bez podpisu, bez znaku życia, bez adresu, bez możliwości odpowiedzi na niego. Nadawca wiedział jak wyminąć ptactwo:

"Drogi przyjacielu,
Wspominam czasy naszych początków, kiedy przysłali mnie, abyś pochował biednego Mima, nie zadając żadnych pytań. Już wtedy wiedzieliśmy, że współpraca będzie owocna, kiedy pokazałeś mi jego wnętrzności, przy których napiliśmy się zimnej wódki. Wiem, że nigdy Ci nie stanął, a ja to szanowałem, jak przyjaciel szanuje przyjaciela. Pieniądze były krwawe, lecz zarobione uczciwo.
Lecz i teraz biznes musiał oddalić nas od siebie. Wiedz, że doceniam lata rozmów i dobrej pracy, mając nadzieję, że nigdy już się nie spotkamy, ponieważ nie chciałbym być zmuszony Cię zabić.
Wiesz Kto."

Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

Poczta Khanna Empty Re: Poczta Khanna

Pisanie by Frosch Misfit Sro Sie 05, 2020 5:10 pm

>>List został osobiście, przez Żabę, wrzucony do skrzynki pocztowej Szefa na drzwiach jego domu. Do listu dołączona jest agrafka z nawleczonymi na nią sznurkami, rzemykami oraz skrawkami materiałów.<<

Poczta Khanna List_d10
Frosch Misfit
Frosch Misfit

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-brak prawej ręki do łokcia
-brak kilku zębów
-blizna nad lewym biodrem oraz dwie poziome na czole
-uporczywy kaszel od alkoholu
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki w losowych miejscach
Ekwipunek : .
-niezniszczalna filiżanka z kwiatowymi wzorami (dar od Reginy)
-stalowy sztylet (dar od Fenebrisa)
-szczotka do włosów (dar od Viga)
-śmieci
-jedzenie
-nożyczki
-notatnik z ołówkiem
Źródło avatara : Pinterest

Powrót do góry Go down

Poczta Khanna Empty Re: Poczta Khanna

Pisanie by Aranai Zevis Czw Wrz 24, 2020 8:10 pm

Na cmentarzu nie brakuje stada kruków, które chronią nagrobków, jak też posiadłość znajdującą się na jego terenie. Ale jedno ptaszysko było tu zupełnie nowe, czym wzbudziło zainteresowanie całej reszty. Ciężko podleciał do jednej z okiennic, mając do nogi przywiązany liścik, z sygnetem na sznureczku. Kruk Cellevah uderzał w szkło tak długo, aż Luca zechciał mu otworzyć i zabrać od niego ten uporczywy balast. Przy oku miał charakterystyczną bliznę, ale długo mu się nie przyjrzał, bo kiedy tylko Khann uwolnił go od przesyłki, natychmiast odleciał, jakby wiedział, że ma nie czekać na odpowiedź…

“Przyjacielu,
Ten sygnet należał do Cardasha Zevisa, zdjąłem mu go, zaraz po tym jak go zabiłem. Chcę, aby Poranna Gwiazda się o tym dowiedziała i była pewna, że każdy kto przybędzie po moją głowę, straci własną. Daj tę błyskotkę Elanssierowi, aby następnie przekazał go Mistrzom. Zapewni Ci to gwarancję zaufania ze strony tych baranów. No wiesz, wiernie informujesz ich o wszystkim i tak dalej.
Całusy,
A.Z.”
Aranai Zevis
Aranai Zevis

Stan postaci : Rewelacyjny, miło że pytasz.
Ekwipunek : Dwie szable przy pasie, dwa pistolety skałkowe w kolbach, sztylet w cholewce lewego buta, drugi w prawej cholewce, sztylet na plecach, pod peleryną, trzy sztylety pod pasem przy biodrze, dwa noże do rzucania, za paskiem na piersi, kilka miksturek na pasku przy klamrze.
Ubiór : Koszula na guziki, z rozpiętym dekoltem, karwasze na rękawach, buty ze skrzydełkami, materiałowe spodnie, czarna peleryna, kolczyki, naszyjnik.
Źródło avatara : Eeeeeeeeee....

Powrót do góry Go down

Poczta Khanna Empty Re: Poczta Khanna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach