Głuchy telefon

3 posters

Go down

Głuchy telefon Empty Głuchy telefon

Pisanie by Nathaniel Harash Pon Wrz 28, 2020 6:54 pm

Sposób i miejsce odbioru: Korespondencję odbiera służba w Rezydencji Harashów.
Posłaniec: Prywatny posłaniec.
Nathaniel Harash
Nathaniel Harash

Stan postaci : Uwaga, głuchoniemy.
Ekwipunek : Ozdobna szabla, rewolwer, metalowa laska, scyzoryk, notatnik i ołówek.
Ubiór : Skórzana długa kurtka z futerkiem, materiałowe spodnie pełne kieszonek i czarny cylinder.
Źródło avatara : NN

Powrót do góry Go down

Głuchy telefon Empty Re: Głuchy telefon

Pisanie by Melissa Aife Nie Paź 04, 2020 3:33 pm

Drogi Nathanielu,

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś na bankiecie. Szkoda, że tak szybko wyszedłeś, ominęły Cię pokazy akrobatów i fontanna czekolady.
Mam też nadzieję, że nie zraziłam Cię do siebie moim małym wybrykiem. Pewnie rozumiesz jak ciężko kobietom się opanować przy takim przystojniaku jakim jesteś Ty.

Całuję,
Melissa
Melissa Aife
Melissa Aife

Ekwipunek : Informacja w KP.
Ubiór : Informacja w KP.
Źródło avatara : coax 콕스 ArtStation

Powrót do góry Go down

Głuchy telefon Empty Re: Głuchy telefon

Pisanie by Melissa Aife Wto Lut 02, 2021 1:58 am

>>List został wysłany prywatnym kurierem. Dołączona jest do niego niewielka paczka, w której jest niebiesko-złota pozytywka grająca pogodną melodię. Miejsce pobytu Melissy jest nieznane, więc odpisanie na list nie jest możliwe.<<

Drogi Nathanielu,

Mam nadzieję, że przeczytasz ten list i nie wyrzucisz go, bo się wystraszysz, że jest akurat ode mnie. Nie musiałam do ciebie pisać, w końcu to nie tak, że jesteśmy sobie bliscy, ale coś mnie sentymenty ruszyły.
Wyjeżdżam, więc nie musisz się bać, że spotkasz mnie pijaną na bankiecie i będę próbowała cię obmacywać. Jestem innym człowiekiem, uwierz mi. Mimo wszystko jestem pewna, że kiedy ja cię nie będę zaczepiać, to będą to robić inne Panny. Niestety od tego nie uciekniesz, mój drogi, jesteś zbyt ładny dla tego świata.
Z okazji pożegnania daję ci drobny prezent, pozytywkę. Nie wiedziałam, co ci dać, ale uznałam, że zabawną ironią byłoby danie ci pozytywki, bo nie słyszysz. Nie martw się o nic, melodia może i jest ładna, ale wiem, że pozytywki to dobra broń miotająca. Nie będę zła jeśli rzucisz nią w kogoś i ją zniszczysz, więc śmiało, schowaj ją do kieszeni i atakuj nią każdego, kto na ciebie krzywo spojrzy! Pokaż, kto ma władzę, niech wszyscy ci liżą buty!


Całuję,
Melissa
Melissa Aife
Melissa Aife

Ekwipunek : Informacja w KP.
Ubiór : Informacja w KP.
Źródło avatara : coax 콕스 ArtStation

Powrót do góry Go down

Głuchy telefon Empty Re: Głuchy telefon

Pisanie by NPC Czw Lip 22, 2021 10:04 am

List zaadresowany do Nathaniela, został przyjęty przez służbę, oraz odpowiednio zabezpieczony. Pachniał ładnymi perfumami, które Harash kojarzył tylko z jedną kobietą, Catheriną Burbunt:

“Mój narzeczony,
Próbuję wciąż przywyknąć do nazywania Cię w ten sposób, dlatego pozwoliłam sobie tak zacząć ten list. Chciałam tylko napisać, że cieszę się z naszego ostatniego wyjazdu i mam nadzieję, że to powtórzymy. Albo pójdziemy na jakiś bal? Wiem, że nie przepadasz za przyjęciami, lecz ubrany w gustowny surdut jak na dżentelmena przystało, byłbyś najprawdziwszą gwiazdą wieczoru, jestem pewna.
Chciałam dodać, że są momenty, w których mi Ciebie trochę brakuje. Tym więcej czasu spędzamy razem, tym bardziej czuję, że jest tych chwil za mało. Wiem, że to się zmieni, lecz chcę, abyś wiedział, że cieszę się ze wszystkiego jak to wygląda teraz.
Przepraszam, nie umiem pisać takich listów, musisz mi wybaczyć.
Ale chciałabym też, żebyś na siebie uważał. Rodzice mówią o różnych rzeczach, które podobno miały miejsce w Afraaz. Nielegalny handel bronią, atak anarchistów, śmierć sekretarza. Boję się. Nie o siebie. Lecz o Ciebie. Wiem też, że nie chcesz mi wiele mówić, ale nic nie musisz. Jestem kobietą i czuję po prostu, gdy coś jest nie tak. Po prostu, wracaj cały do domu. O nic więcej nie proszę.

Twoja najdroższa,
Catherina.
NPC
NPC

Stan postaci : ---
Źródło avatara : theartofanimation.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Głuchy telefon Empty Re: Głuchy telefon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach