Cytaty i kwiatki z sesji

3 posters

Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Harim Pią Lut 14, 2020 1:15 pm

Miejsce na upamiętnienie wszystkiego, co Was urzekło, nastrojem, myślą, napadem głupich uśmiechów do ekranu - nie dajmy im przepaść!
Harim
Harim
Admin

Stan postaci : przyzwoity i nawet czysty, co nie często mu się zdarzało. || Tatuaże: wzory i pojedyncze słowa lub litery i liczby w języku jahs, z czarnego i białego tuszu, pokrywają niemal całe ciało. Blizny: w większości ukryte pod tatuażami, wiele różnych śladów po ostrzach, pazurach i innych uszkodzeniach, kilka pręg na plecach, otwory w nadgarstkach skrzydeł.
Ekwipunek : skalpel [dokładnie ukryty], 2 pistolety skałkowe [srebrzystoszare], 2 miecze obusieczne [ścięty sztych], 3 noże do rzucania [powyżej pasa i na udach], manierka z wodą
Ubiór : spodnie z praktycznego, płowego materiału. Wąski pasek. Matowa, skórzana kamizelka. Wyblakła, czerwona chustka na szyi. Przedramiona owinięte są białym płótnem. Podobne widnieje na stopach i znika pod nogawkami spodni. Przepaska z białego materiału trzymająca włosy.
Źródło avatara : Tekla on Twitter

Powrót do góry Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Re: Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Mistrz Gry Sro Cze 03, 2020 7:33 pm

Frosch Misfit napisał:Teraz przyszła kolej na mój ruch. Ściskając go za łapsko, zwinąłem dłoń w ładną pięść, wziąłem elegancki zamach i wyrzuciłem rękę w przód, celując w ten jego nos do oddychania, licząc, że on nie odsunie się mi tak, jak ja jemu.
Płakłam.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Źródło avatara : https://imgur.com/Am3Vl

Powrót do góry Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Re: Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Mistrz Gry Nie Cze 07, 2020 5:58 pm

Frosch Misfit napisał:Powstrzymując się przed pociąganiem nosem patrzyłem przed siebie i zastanawiałem się co powinienem teraz zrobić. Muszę iść do Szefa bo mam dla niego list, ale nie chcę iść do Szefa, bo może być zły na mnie, ale Szef może mi pomóc z ręką i nosem, w końcu jest prawie lekarzem, może mi Szef też pomóc z tym, że nie mam teraz gdzie mieszkać. Nie ważne czy przeżyję czy nie, to warto iść do Szefa, bo najwyżej nie będzie musiał tak daleko ciała transportować.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Źródło avatara : https://imgur.com/Am3Vl

Powrót do góry Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Re: Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Frosch Misfit Wto Cze 09, 2020 5:03 pm

Luca napisał:A może chłopina przyjdzie do mnie raz jeszcze? W sumie, to bym się nie zdziwił. Koty takie, na przykład przychodzą do miejsca gdzie mają jedzenie. Ta Żabcia to Kocurkiem może powinien się zwać.
Frosch Misfit
Frosch Misfit

Stan postaci : .
Obrażenia trwałe:
-brak prawej ręki do łokcia
-brak kilku zębów
-blizna nad lewym biodrem oraz dwie poziome na czole
-uporczywy kaszel od alkoholu
Obrażenia tymczasowe:
-siniaki w losowych miejscach
Ekwipunek : .
-niezniszczalna filiżanka z kwiatowymi wzorami (dar od Reginy)
-stalowy sztylet (dar od Fenebrisa)
-szczotka do włosów (dar od Viga)
-śmieci
-jedzenie
-nożyczki
-notatnik z ołówkiem
Źródło avatara : Pinterest

Powrót do góry Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Re: Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Harim Sob Wrz 12, 2020 10:22 pm

Nie mogłam tego zostawić tak o.
Ezra napisał:Zapewne, gdyby miał siebie sam określić, przyrównałby siebie do makaronu. Zrównałby ze sobą rozgotowane kluski i surowe. Siebie samego wrzuciłby do przedziału tych rozgotowanych - lepki, rozlazły i miękki.
Harim
Harim
Admin

Stan postaci : przyzwoity i nawet czysty, co nie często mu się zdarzało. || Tatuaże: wzory i pojedyncze słowa lub litery i liczby w języku jahs, z czarnego i białego tuszu, pokrywają niemal całe ciało. Blizny: w większości ukryte pod tatuażami, wiele różnych śladów po ostrzach, pazurach i innych uszkodzeniach, kilka pręg na plecach, otwory w nadgarstkach skrzydeł.
Ekwipunek : skalpel [dokładnie ukryty], 2 pistolety skałkowe [srebrzystoszare], 2 miecze obusieczne [ścięty sztych], 3 noże do rzucania [powyżej pasa i na udach], manierka z wodą
Ubiór : spodnie z praktycznego, płowego materiału. Wąski pasek. Matowa, skórzana kamizelka. Wyblakła, czerwona chustka na szyi. Przedramiona owinięte są białym płótnem. Podobne widnieje na stopach i znika pod nogawkami spodni. Przepaska z białego materiału trzymająca włosy.
Źródło avatara : Tekla on Twitter

Powrót do góry Go down

Cytaty i kwiatki z sesji Empty Re: Cytaty i kwiatki z sesji

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach