Salinae Quinaathaaph

Go down

Salinae Quinaathaaph Empty Salinae Quinaathaaph

Pisanie by Salinae Quinaathaaph Czw Sie 06, 2020 4:05 pm

autor: NNautor: Svetlana Tigaiautor: NN


SALINAE QUINAATHAAPH
kobieta | 29 lat | senemka | druid | obywatelka Medevaru

WYGLĄD
Mierzy sobie około 174 cm wzrostu, choć jej raczej drobna postura nie rzuca się w oczy. Nie jest jednak chudzinką, ot zwyczajne mięśnie wyrobione nie przez trening, ale przez użytkowanie czy to w domu czy poza nim. Częściej to drugie. Rysy twarzy są łagodne i bardzo przyjemne dla oka. Sarnie ślepia kobiety mają odcień jasnego błękitu, trochę tylko spłowiałego. Otoczone są przez gęstą zasłonę ciemnych rzęs. Równe brwi nadają im lekko zamyślonego wyrazu. Nos prosty i nieco zadarty, usta pełne i kształtne, zazwyczaj nieznacznie tylko zaznaczone szminką naturalnego koloru. Jej falowane włosy sięgają prawie do łokci, błyszczą ładnym słomiano-złotym odcieniem blondu. Zwykle są spięte wstążką lub zaplecione, by nie pałętały się przed oczami. Ubiera się na co dzień w długie suknie, nie za ciężkie, ale też nie zupełnie proste z wyglądu. Preferuje odcienie zieleni, brązu i beżu, ewentualnie zszarzałą biel i srebro. Nie nosi za wiele biżuterii poza naszyjnikiem z głową wilka i skórzaną bransoletą z metalowymi, rzeźbionymi paciorkami, którą przeważnie skrywa ubranie. Salinae sprawia wrażenie bardzo przyjaznej i łagodnej osoby. Dla niemal każdego ma serdeczny uśmiech, co jednak nie dodaje jej dziecinności. W jasnych oczach kobiety widać, że przeżyła więcej lat, niż na to wygląda i widziała więcej, niż sama by chciała.

CHARAKTER
Pozory nie mylą w tym wypadku i Sal rzeczywiście jest jedną z milszych osób, jakie można spotkać na swojej drodze. Rzadko kiedy odmówiłaby pomocy, nawet przysłowiowemu typowi spod ciemnej gwiazdy. To jednak nie znaczy, ze jest naiwna i nieostrożna. Nie chowa urazy, lecz pamięta i potrafi patrzeć na ręce. Choć wygląda na delikatną i wrażliwą, to cechuje ją wyjątkowa odwaga, a nawet i zuchwałość, którą lubi pokazywać w najmniej oczekiwanym momencie. To często wprawiało w konsternację nieprzygotowanych na taki obrót spraw, zapatrzonych w siebie mężczyzn. Znajduje w tym swego rodzaju satysfakcję. Lubi zwierzęta na równi z ludźmi i tak też je stawia, choć czasem bliżej jej do roślin. Te ostatnie pozwalają odpocząć od hałasu reszty świata, posłuchać w ciszy siebie samej. Takie chwile odprężenia są ważne, ona sama utożsamia je z resztą obowiązków druida, których nigdy nie zaniedbuje. Bywa, że nie ma jej przez to w domu przez jakiś czas. Posłuszna boskim prawom i nim samym. Jeśli ją spytać, otwarcie mówi, że zrobiłaby wszystko dla Wilka. To nie jest oznaka fanatyzmu, jak wielu mogłoby sądzić, a zaufania. Sal jest przekonana, że ten nigdy nie poprosiłby ją o coś, na co nie umiałaby się zdobyć. Względem bliskich wierna i protekcyjna. Nie znosi robić za piąte koło u wozu, czy to przy prawdziwej pracy, czy w zwykłym towarzystwie, przez co czasem czuje się nie na miejscu. W takich chwilach przyjmuje klasyczną formę konkretnej funkcji, czy to poważanej rzeczniczki czy pani domu.

HISTORIA
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis. Phasellus congue lacus eget neque. Phasellus ornare, ante vitae consectetuer consequat, purus sapien ultricies dolor, et mollis pede metus eget nisi. Praesent sodales velit quis augue. Cras suscipit, urna at aliquam rhoncus, urna quam viverra nisi, in interdum massa nibh nec erat.

DODATKOWE INFORMACJE
* ... - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* ... - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* ... - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.

UMIEJĘTNOŚCI I WADY
* --- - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* --- - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* --- - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.

RELACJE
* Rodzina - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* Rodzina Morttimerów - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* Hatema - duchowy towarzysz zesłany jej przez Wilka. Szarobura wilczyca jest jej wiernym zwierzakiem, bardzo towarzyska i inteligentna. Sal kocha ją niczym własne dziecko i nie ma miejsca, gdzie ta nie miałaby wstępu.
* postać - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* postać - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
* postać - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.

Autor postaci: Harim
Osoby uprawnione do prowadzenia: Harim
Salinae Quinaathaaph
Salinae Quinaathaaph

Stan postaci : Doskonały, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Promieniuje aurą spokoju i uporządkowania, a także zwykłej ludzkiej empatii.
Ubiór : wygodna sukienka w stonowanych odcieniach brązu i zieleni; miękkie pantofelki, włosy upięte ciemnozieloną wstążką
Źródło avatara : Svetlana Tigai

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach