Irithyll Agarthamaalar

2 posters

Go down

Irithyll Agarthamaalar Empty Irithyll Agarthamaalar

Pisanie by Irithyll Agarthamaalar Sro Lis 17, 2021 7:59 pm

autor: NNautor: NN


IRITHYLL AGARTHAMAALAR
Mężczyzna | Ponad 7 000 lat | Idharye | Wędrowiec

WYGLĄD

List od hrabiny Anastazji:
[...]nie mogę się doczekać, by ujrzeć Cię po raz pierwszy, mości Borvicu. Choć ta nuta tajemnicy naszej korespondencji jest taka mistyczna, to chciałabym móc wyobrazić sobie Twoją twarz w moich objęciach… co ujrzałabym, patrząc na Ciebie?[...]

List od Ezaliaha:
[...]nie wiem, czy byłbym tym, co chciałabyś widzieć przed sobą, droga Anastazjo. Moje lico jest gładkie, wciąż młode, choć dzieścia lat sobie liczę. Moje oczy przypominają kolorem bursztyn, są duże i migdałowe. Mój nos prosty, łagodny, a linia żuchwy mocniej wyrysowana. Włosy zwykłem rzadziej strzyc. Mają kolor ciemnego blondu, popadając w brązowe odcienie.
Jestem wysoki i szczupły, lecz nie za chudy, moja droga. Brzmi to jak najgorszy opis jaki ktokolwiek mógłby przedstawić, nieprawdaż…? Niestety, nie umiem prezentować samego siebie[...]


CHARAKTER

List od hrabiny Anastazji:
[...]sądzę, że jesteś prawdziwym dżentelmenem, który potrafi oczarować nawet najprawdziwszą damę, kochany Borvicu. Zawsze byłeś taki uprzejmy, elokwentny, oczytany i szarmancki zarazem, choć skromnie o sobie mówisz, nie brak Ci rozumu oraz własnego zdania. Mało takich jest mężczyzn, a mimo to potrafisz budzić zaufanie całym sobą. Zdajesz się być wyjątkowo rozważny i rozsądny, jednocześnie okazując powagę, która zdaje się być momentami chłodna, to zaraz rozgrzewasz serce dobranym i lekkim humorem[...]

List od Ezaliaha:
[...]chciałbym podobnie móc powiedzieć o sobie, Anastazjo, lecz postrzegasz mnie przez pryzmat naszych liter, które tak spisujemy na ledwie kartkach papieru. W rzeczywistości jestem osobą, której daleko do ideału, w jakim mnie opisałaś. Gdy dzieją się rzeczy straszne, boję się, choć próbuję być odważny. Gdy przychodzi smutek, smucę się, choć próbuję być silniejszy. Gdy gniewam się, jestem wściekły. Gdy cieszę się, uśmiecham się do świata. Bo on nie jest czarnobiały, ja także takowy nie jestem. Choć nie brakuje mi pewności siebie, wiem, że w gruncie rzeczy jestem najzwyczajniejszy w świecie. Lecz moja wyobraźnia i wiedza, pozwalają mi widzieć wszystkie odcienie palety tego świata[...]

HISTORIA

List od hrabiny Anastazji:
[...]proszę, powiedz mi… Ezaliahu… dlaczego skrywałeś swoje prawdziwe imię? Dlaczego byłeś hrabią Broviciem? Czy nie zasługiwałam, by znać prawdę, choć tyle Ci zawierzyłam w naszych listach? Kim jesteś?[...]

List od Ezaliaha:
[...]nigdy nie pragnęłaś być kimś innym? To na swój sposób najprawdziwsza magia. Lecz musisz mi wybaczyć, moja droga. Nie jestem hrabią, to prawda. Nie jestem też nikim wyjątkowym, jak wielokrotnie wspominałem. Trudna przeszłość? Kto nie miał trudnej przeszłości…? Każdy nosi na sobie własne blizny, a moja historia nie jest warta spisania tych paru słów. To kim jestem, to słowa, które wymawiam lub zapisuję, a Ty, pojmujesz.
Dlatego wybacz mi, Anastazjo. Ale to mój ostatni list. Chciałem pożegnać się, jako “Ezaliah, po prostu chłopak znikąd”.
Żyj w szczęściu.


EKWIPUNEK
* Pistolet - Krótki pistolet skałkowy, o zasięgu 45 metrów.
* Szabla - Zwykłe zakrzywione ostrze.
* Frak -  Ciemnobrązowy, znoszony frak, z elementami zdobień i symboliki rodowej, jasny krawat, beżowa kamizelka, czarne rękawiczki, porządne buty.
* Szata -  Biała szata bezrękawnikowa, z głębokim kapturem i luźnymi spodniami płóciennymi. Najczęściej ukrywana w Mistycznej Kieszeni. Sam nie pamięta skąd ją ma, ale jest bardzo stara.

UMIEJĘTNOŚCI I WADY
* --- - Jest obeznany z walką szablą oraz obsługą pistoletu skałkowego.
* --- - Zdaje się mieć szerokie spektrum znajomości.
* --- - Może zabić ci pająka.
* --- - Zna kilka użytecznych zaklęć.
* --- - Nie radzi sobie zbytnio dobrze z presją, bo za dużo wtedy myśli.
* --- - Silny lęk wysokości.

DODATKOWE INFORMACJE
* ... - Ma tatuaż w postaci pióra pisarskiego na lewym przedramieniu po zewnętrznej stronie ręki.
* ... - Przeważnie nie ma grosza przy duszy.
* ... - Uzależniony od czarnej kawy i papierosów.
* ... - Najczęściej przybiera postać hrabiego Borvica, lecz za własną formę uznaje ciało o czarnej skórze i bursztynowych zdobieniach.
* ... - Przez prowadzone życie ma problemy z pamięcią, nie jest do końca w stanie określić jakie wspomnienia należą tak naprawdę do niego lub te właściwe, zostały wyparte.
* ... - Przez lata posługiwał się imieniem Ezaliah.
Irithyll Agarthamaalar
Irithyll Agarthamaalar

Stan postaci : Brak uszczerbków na zdrowiu.
Ekwipunek : Szabla, pistolet skałkowy, dobre nastawienie.
Ubiór : Przeważnie ciemnobrązowy, znoszony frak, z elementami zdobień i symboliki rodowej, jasny krawat, beżowa kamizelka, czarne rękawiczki, porządne buty / Biała szata bezrękawnikowa, z głębokim kapturem i luźnymi spodniami płóciennymi.
Źródło avatara : NN

Powrót do góry Go down

Irithyll Agarthamaalar Empty Re: Irithyll Agarthamaalar

Pisanie by Mistrz Gry Czw Lis 18, 2021 11:39 am

Akcept!
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Źródło avatara : https://imgur.com/Am3Vl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach